W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 33/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 892/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:20 - 15:20
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 940/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:10 - 13:18
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1482/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1194/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 613/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:00 - 13:08
Skład Sławomir Ciężki - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Mirosław Kędzierski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Ko 400/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Dorota Januszewska - Przewodniczący
Dorota Januszewska - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 899/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 923/21
Data 31.01.2022
Czas trwania 12:40 - 12:58
Skład Sławomir Ciężki - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Mirosław Kędzierski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1161/20
Data 31.01.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący