W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2270/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 84/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1643/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 923/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1719/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:15 - 10:28
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1482/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:00 - 10:13
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 582/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 129/19
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1155/18
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 218/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący