W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 104/20
Data 01.10.2021
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Wiesława Danuta Baranowska - Ławnik
Cecylia Bureń - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 613/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 11:00 - 11:18
Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 907/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 596/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 10:20 - 10:58
Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 603/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 09:40 - 10:18
Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 158/20
Data 01.10.2021
Czas trwania 09:40 - 11:58
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 96/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Marek Kryś - Przewodniczący
Marek Kryś - Sędzia
Maria Agnieszka Cichy - Ławnik
Apolonia Jaskóła - Ławnik
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 146/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 141/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Jarosław Całbecki - Przewodniczący
Jarosław Całbecki - Sędzia
Elżbieta Sabina Kopydłowska - Ławnik
Jadwiga Sibora - Ławnik
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X Ns 13/21
Data 01.10.2021
Czas trwania 09:15 - 09:38
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący