W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1962/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1105/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1872/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1758/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 907/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2378/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 611/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2541/18
Data 28.01.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Sygnatura VIII GC 218/19
Data 28.01.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Artur Fornal - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 915/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:50 - 11:58
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 914/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:40 - 11:48
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2384/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 903/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 963/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:20 - 11:38
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X Co 92/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 609/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:00 - 11:18
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2161/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 944/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:00 - 11:18
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Sygnatura VIII GC 338/18
Data 28.01.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Artur Fornal - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2369/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 862/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 967/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 10:20 - 10:58
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 933/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 10:20 - 10:58
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III K 142/20
Data 28.01.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Andrzej Rumiński - Przewodniczący
Andrzej Rumiński - Sędzia
Wiesława Danuta Baranowska - Ławnik
Halina Kułakowska - Ławnik
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2331/21
Data 28.01.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący