W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1633/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 65/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Marcin Winczewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1061/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:50 - 15:50
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 542/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:45 - 13:48
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 427/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:40 - 15:40
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 689/20
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:40 - 13:43
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1684/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:30 - 13:38
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2209/20
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 81/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Elżbieta Janicka - Ławnik
Wioletta Nowacka - Ławnik
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI Pa 38/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 95/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:00 - 14:28
Skład Marcin Winczewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 878/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 256/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1654/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 12:00 - 14:28
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 741/19
Data 11.07.2022
Czas trwania 12:00 - 13:38
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 217/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:45 - 13:45
Skład Dorota Januszewska - Przewodniczący
Dorota Januszewska - Sędzia
Sylwia Maria Jendrzejczak - Ławnik
Elżbieta Sabina Kopydłowska - Ławnik
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 490/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 430/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 334/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:10 - 11:58
Skład Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 231/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:00 - 11:08
Skład Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2270/21
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 84/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1643/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 923/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1719/22
Data 11.07.2022
Czas trwania 10:15 - 10:28
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący