W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1195/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1965/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2071/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1182/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:50 - 10:18
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1194/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2276/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1178/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:20 - 09:48
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 220/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Januszewska - Sędzia
Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Maria Agnieszka Krajewska - Ławnik
Maria Michewicz - Ławnik
Maria Kuźmińska - Bumażnik - Ławnik
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1781/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1154/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1151/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 09:18
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2206/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 453/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Igor Zduński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 521/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 490/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 446/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 478/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 466/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 530/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I Ns 499/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1285/22
Data 02.02.2023
Czas trwania 14:50 - 16:50
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 197/22
Data 02.02.2023
Czas trwania 14:15 - 14:48
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2239/22
Data 02.02.2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura II Ca 976/19
Data 02.02.2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Ireneusz Płowaś - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1197/22
Data 02.02.2023
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Adam Sygit - Sędzia
Piotr Kupcewicz - Sędzia