W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 971/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1761/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 13:30 - 13:43
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2319/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 13:15 - 15:15
Skład Tomasz MRUGOWSKI - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 121/21
Data 02.12.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Jarosław Całbecki - Przewodniczący
Jarosław Całbecki - Sędzia
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji
Sygnatura VIII Ga 196/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 12:45 - 14:45
Skład Artur Fornal - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1896/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 12:15 - 13:13
Skład Tomasz MRUGOWSKI - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 969/19
Data 02.12.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Ko 324/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Jarosław Całbecki - Przewodniczący
Jarosław Całbecki - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2054/21
Data 02.12.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji
Sygnatura VIII Ga 201/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Artur Fornal - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Sygnatura V Kow 3325/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:40 - 13:40
Skład Dariusz Steppa - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Sygnatura V Kow 3356/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Dariusz Steppa - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1789/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 689/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:30 - 12:13
Skład Tomasz MRUGOWSKI - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Sygnatura V Kow 3296/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:20 - 13:20
Skład Dariusz Steppa - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 477/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:20 - 13:20
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Sygnatura V Kow 3358/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:10 - 13:10
Skład Dariusz Steppa - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 585/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:10 - 11:18
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Sygnatura V Kow 2740/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Dariusz Steppa - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1929/22
Data 02.12.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący