W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1472/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 271/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Agnieszka Miler - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1179/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Piotr Kozłowski - Ławnik
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 445/18
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:45 - 14:45
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 27/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:20 - 14:20
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 10/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:10 - 12:18
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1214/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 30/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1657/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:00 - 13:28
Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Piotr Kozłowski - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 6/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 12:00 - 12:08
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Ko 248/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Marek Kryś - Przewodniczący
Marek Kryś - Sędzia
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 38/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:20 - 11:58
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 965/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:15 - 11:58
Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Piotr Kozłowski - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 33/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:10 - 11:18
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 67/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 18/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:00 - 11:08
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1375/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 11:00 - 13:58
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Ko 249/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 63/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 45/24
Data 23.02.2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący