E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 340/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:50 - 10:53 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 310/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:45 - 10:58 |
Skład |
Maria Leszczyńska - Przewodniczący Maria Dudkiewicz - Ławnik Irena Socha - Ławnik Elżbieta Witkowska - Ławnik Aleksandra Jakubowska - Ławnik Benedykt Partyka - Ławnik |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 215/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:13 |
Skład |
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący Piotr Kozłowski - Ławnik Żaneta Smolarek - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 360/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:45 - 10:48 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 400/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:40 - 10:43 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 184/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 131/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:58 |
Skład |
Tomasz Pietrzak - Przewodniczący Tomasz Pietrzak - Sędzia |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 320/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:38 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 183/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:43 |
Skład |
Maria Leszczyńska - Przewodniczący Maria Dudkiewicz - Ławnik Irena Socha - Ławnik Elżbieta Witkowska - Ławnik Aleksandra Jakubowska - Ławnik Benedykt Partyka - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 367/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:10 - 10:28 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1971/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 212/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Sławomir Ciężki - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 105, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 55/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 13:58 |
Skład |
Jarosław Całbecki - Przewodniczący Jarosław Całbecki - Sędzia |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 18/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:08 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 262/20 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 74/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 09:55 - 09:58 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I Ns 46/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:53 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2016/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:58 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2116/23 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 10:13 |
Skład |
Maria Leszczyńska - Przewodniczący Maria Dudkiewicz - Ławnik Irena Socha - Ławnik Elżbieta Witkowska - Ławnik Aleksandra Jakubowska - Ławnik Benedykt Partyka - Ławnik |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III Ko 64/24 |
Data | 05.04.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 10:28 |
Skład |
Tomasz Pietrzak - Przewodniczący Tomasz Pietrzak - Sędzia |