W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 782/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 621/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 579/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1968/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:20 - 09:28
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1960/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:10 - 09:18
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 333/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 13/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Ewa Maria Grygiel - Miska - Ławnik
Jadwiga Sibora - Ławnik
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1949/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:08
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 214/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Andrzej Rumiński - Przewodniczący
Andrzej Rumiński - Sędzia
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 618/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X Ca 124/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1331/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1675/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 269/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 320/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:00 - 10:38
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1945/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 571/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 2141/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 08:40 - 08:48
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 603/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 08:30 - 08:43
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 641/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 08:00 - 08:28
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący