W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1199/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 11:10 - 11:38
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Kp 105/23
Data 03.02.2023
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Tomasz Pietrzak - Przewodniczący
Tomasz Pietrzak - Sędzia
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 574/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2234/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 706/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 11:00 - 11:08
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1665/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2230/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1198/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:20 - 10:58
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Kop 62/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Andrzej Rumiński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Ko 303/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Marek Kryś - Przewodniczący
Marek Kryś - Sędzia
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1195/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1965/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2071/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1182/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:50 - 10:18
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1194/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2276/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1178/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:20 - 09:48
Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 220/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Januszewska - Sędzia
Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Maria Agnieszka Krajewska - Ławnik
Maria Michewicz - Ławnik
Maria Kuźmińska - Bumażnik - Ławnik
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1781/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1154/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący