W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3839/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:20 - 11:28
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3540/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:10 - 11:18
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3825/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:00 - 11:08
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1436/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:00 - 12:18
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 11/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Dorota Januszewska - Przewodniczący
Dorota Januszewska - Sędzia
Jarosław Całbecki - Sędzia
Adrianna Słończewska-Mahlke - Ławnik
Łucja Marta Surman - Ławnik
Piotr Stanisław Wasielewicz - Ławnik
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 862/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:00 - 12:58
Skład Daniel Sobociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3495/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:50 - 10:58
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3837/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:30 - 10:48
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 14/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 221/20
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:30 - 12:28
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1006/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:15 - 11:58
Skład Igor Zduński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2411/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1212/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2669/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 54/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 09:45 - 10:28
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1254/19
Data 13.02.2023
Czas trwania 09:45 - 11:45
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1049/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 09:45 - 10:28
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 71/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 09:30 - 09:43
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 53/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Jarosław Całbecki - Przewodniczący
Jarosław Całbecki - Sędzia
Halina Kułakowska - Ławnik
Anna Zofia Chojnacka - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1213/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący