W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 580/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Katarzyna Bagniewska - Ławnik
Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Barbara Sulowska - Ławnik
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 919/20
Data 21.06.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 197/20
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I Ns 14/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:20 - 14:13
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I Ns 158/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:10 - 13:18
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 241/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:10 - 15:10
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1270/20
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 205/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Katarzyna Bagniewska - Ławnik
Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Barbara Sulowska - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Sygnatura IV Ka 219/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Anna Warakomska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2576/19
Data 21.06.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I Ns 64/20
Data 21.06.2021
Czas trwania 12:50 - 13:08
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I Ns 369/20
Data 21.06.2021
Czas trwania 12:40 - 12:48
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I Ns 72/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 12:30 - 12:38
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 545/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 608/21
Data 21.06.2021
Czas trwania 12:30 - 13:08
Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący