W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1610/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 10:00 - 10:13
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 623/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 252/18
Data 17.08.2022
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 4096/19
Data 17.08.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 997/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1155/18
Data 17.08.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1553/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1769/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:40 - 09:48
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1854/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:38
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Ko 138/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 782/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 621/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 579/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1968/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:20 - 09:28
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1960/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 09:10 - 09:18
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący