W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1162/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3862/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:45 - 11:45
Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3776/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:30 - 09:43
Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1145/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3766/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:15 - 09:28
Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 217/21
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:15 - 10:28
Skład Dorota Januszewska - Przewodniczący
Dorota Januszewska - Sędzia
Sylwia Maria Jendrzejczak - Ławnik
Elżbieta Sabina Kopydłowska - Ławnik
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2358/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 70/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1155/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 643/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 09:00 - 10:13
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1308/22
Data 06.02.2023
Czas trwania 08:40 - 08:58
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2231/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2260/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2321/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1190/22
Data 03.02.2023
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący