W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 403/22
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:20 - 12:58
Skład Anna Dziergawka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 510/22
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 166/22
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 12:18
Skład Anna Dziergawka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 65/15
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Ewa Krakowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 387/22
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 12:18
Skład Stefan Pietrzak - Sędzia
Krzysztof Dadełło - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 396/22
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 13:28
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 401/18
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 344/20
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 541/21
Data 31.05.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 582/22
Data 31.05.2022
Czas trwania 11:50 - 12:28
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący