W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1696/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 09:00 - 11:13
Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Piotr Kozłowski - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1291/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1282/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1521/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 467/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Piotr Kozłowski - Ławnik
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1098/19
Data 23.02.2024
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1045/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 08:45 - 08:48
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji
Sygnatura VIII Ga 107/23
Data 23.02.2024
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Sylwia Durczak-Żochowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2097/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Gabriela Zmuda - Ławnik
Elżbieta Rosmarinowska - Ławnik
Marika Fryz - Ławnik
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 850/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Jan Żołnowski - Ławnik
Agnieszka Habel - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Agnieszka Klus - Ławnik