W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1532/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 873/20
Data 17.08.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1930/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 13:20 - 15:20
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 2077/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 13:10 - 13:18
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1205/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 13:00 - 13:08
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 107/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 590/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 64/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 13:00 - 14:08
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 2106/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 12:45 - 12:58
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1027/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 740/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1071/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 11:40 - 11:58
Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 320/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 11:40 - 13:40
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kz 391/22
Data 17.08.2022
Czas trwania 11:30 - 11:38
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 6/21
Data 17.08.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Tomasz Pietrzak - Przewodniczący
Tomasz Pietrzak - Sędzia