E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 265/20 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:10 - 09:13 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 918/21 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:08 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 2335/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:08 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III Kp 1510/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Tomasz Pietrzak - Przewodniczący Tomasz Pietrzak - Sędzia |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 221/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Anna Warakomska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 207/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia Adam Sygit - Przewodniczący Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2099/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Anna Jackowiak - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1977/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 877/21 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Dorota Marszałkowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1710/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:43 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1134/22 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 08:55 - 08:58 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1611/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:53 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 660/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 222/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 08:45 - 08:58 |
Skład |
Sławomir Ciężki - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 905/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 08:45 - 08:48 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |