W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1525/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Karolina Chudzinska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1479/22
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:25 - 12:25
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Pen 97/24
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:20 - 10:28
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1224/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:20 - 12:20
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1655/22
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:15 - 12:15
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Pen 94/24
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:10 - 10:18
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 620/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:05 - 12:05
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 56/24
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 10:08
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 602/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 15/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Jan Żołnowski - Ławnik
Agnieszka Habel - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Agnieszka Klus - Ławnik
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1661/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 10:43
Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 1160/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura II Ca 1200/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Wojciech Borodziuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 239/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 632/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1377/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3010/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:40 - 09:48
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2216/20
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:40 - 12:28
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 9/24
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:30 - 09:38
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 192/21
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Marek Kryś - Przewodniczący
Marek Kryś - Sędzia
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 171/21
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:30 - 11:58
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Sebastian Grzegorz Grochowalski - Ławnik
Elżbieta Janicka - Ławnik
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 117/22
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Barbara Malatyńska - Przewodniczący
Barbara Malatyńska - Sędzia
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3478/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:20 - 09:28
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X Ca 373/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:15 - 09:38
Skład Anna Staśkiewicz - Bortkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3618/23
Data 22.02.2024
Czas trwania 09:10 - 09:18
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący