W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 901/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Ewa Majer - Ławnik
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 182/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:43
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1681/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:20 - 11:28
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1579/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:20 - 11:28
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 2291/23
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:20 - 11:58
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 437/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:20 - 11:43
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Pen 448/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:10 - 11:18
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1277/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:10 - 11:18
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Pen 449/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:08
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1685/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:08
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura II Ca 339/23
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:38
Skład Aurelia Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 924/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Anna Jackowiak - Ławnik
Jadwiga Gawinecka - Ławnik
Agnieszka Mynarczyk - Kozłowska - Ławnik
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 371/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1396/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:50 - 10:58
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura II Ca 881/23
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:50 - 10:58
Skład Aurelia Pietrzak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 830/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:50 - 11:28
Skład Ewa Majer - Ławnik
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 425/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:50 - 11:18
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1506/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:45 - 10:48
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1147/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:40 - 10:43
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1719/22
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:40 - 11:18
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 202/23
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Elżbieta Janicka - Ławnik
Ewa Będzitko - Ławnik
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 368/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 999/23
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:28
Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1305/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:20 - 10:38
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1293/24
Data 27 .06 .2024
Czas trwania 10:10 - 10:18
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący