E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 1715/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:05 - 14:05 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 677/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:08 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 1712/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 1697/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 152/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Grażyna Baranowicz - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 167/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:13 |
Skład |
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 5, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 1319/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:38 |
Skład |
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1147/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 109, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI Pa 115/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:48 |
Skład |
Ewa Krakowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 378/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:55 - 11:58 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kzw 117/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:50 - 11:58 |
Skład |
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 183/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:28 |
Skład |
Roger Michalczyk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 580/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:45 - 11:53 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 550/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:35 - 11:43 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 173/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:43 |
Skład |
Roger Michalczyk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 871/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:43 |
Skład |
Roger Michalczyk - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 5, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 1772/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kzw 111/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:48 |
Skład |
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 636/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:25 - 11:33 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 584/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:23 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | II Ca 113/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:10 - 13:10 |
Skład |
Aurelia Pietrzak - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 627/22 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:10 - 12:58 |
Skład |
Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 541/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:05 - 11:13 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | II Ca 310/23 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:08 |
Skład |
Aurelia Pietrzak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 224, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 4/24 |
Data | 18.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Jarosław Całbecki - Przewodniczący Jarosław Całbecki - Sędzia Ewa Będzitko - Ławnik Krzysztof Kalinowski - Ławnik |