W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

Osoby pełniące funkcje


SSA MIECZYSŁAW OLIWA - Prezes Sądu, Przewodniczący IX Wydziału Wizytacyjnego
SSO ANNA DZIERGAWKA - Wiceprezes Sądu
SSO IGOR ZDUŃSKI - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy
SSO JACEK WOJTYCKI - Pełnomocnik sądowy
ds. wdrożeń systemów informatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

SSO SYLWIA SUSKA-OBIDOWSKA - Rzecznik Prasowy ds. cywilnych
SSO TOMASZ MRUGOWSKI - Koordynator ds. mediacji, Koordynator ds. edukacji prawnej
SSO HANNA DANIEL - Przewodniczący I Wydziału Cywilnego
SSO EWA GATZ-RUBELOWSKA - Zastępca Przewodniczącego I Wydziału Cywilnego

SSO IRENEUSZ PŁOWAŚ - Przewodniczący II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
SSO IRENA DOBOSIEWICZ - Zastępca Przewodniczącego II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
SSO MAREK KRYŚ - Przewodniczący III Wydziału Karnego
SSO ANDRZEJ RUMIŃSKI - Zastępca Przewodniczącego III Wydziału Karnego
SSO PIOTR KUPCEWICZ - Przewodniczący IV Wydziału Karnego Odwoławczego

SSO ANNA WARAKOMSKA - Zastępca Przewodniczącego IV Wydziału Karnego Odwoławczego
SSO DARIUSZ STEPPA - Przewodniczący V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
SSO ANDRZEJ BAUK - Zastępca Przewodniczącego V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych, Wizytator ds. karnych wykonawczych
SSO ELŻBIETA PIETRZAK - Przewodniczący VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
SSO
ELŻBIETA KALA - Przewodniczący VIII Wydziału Gospodarczego
SSO ARTUR FORNAL - Zastępca Przewodniczącego VIII Wydziału Gospodarczego
SSO MIRELA TOCHA–PLATA - Przewodniczący X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
SSO EDYTA DOLIŃSKA-KRYŚ - Zastępca Przewodniczącego X Wydziału Cywilnego Rodzinnego

SSO BOGUMIŁ GORAJ - Wizytator ds. cywilnych
SSO BARBARA JANKOWSKA-KOCON - Wizytator ds. cywilnych

SSO DANUTA KONOPKA - Wizytator ds. rodzinnych I nieletnich
SSO MAŁGORZATA LESSNAU-SIERADZKA - Wizytator ds. karnych
SSO STEFAN PIETRZAK - Wizytator ds. karnych

SSO JOANNA SIUPKA-MRÓZ - Wizytator ds. egzekucyjnych, pracy i ubezpieczeń społecznych, Zastępca Przewodniczącego VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
SSO TOMASZ ADAMSKI - Wizytator ds. cywilnych


PRZEMYSŁAW KRUSZCZYŃSKI - Dyrektor Sądu
DARIUSZ JAN SOKOŁOWSKI - Zastępca Dyrektora Sądu
Barbara Kloska - Główny księgowy
Małgorzata Handke - Kierownik I Zespołu Sądowych Specjalistów
Agnieszka Zonenberg - Kierownik II Zespołu Sądowych Specjalistów z siedzibą w Szubinie
Ksenia Czacharowska - Audytor wewnętrzny
Rafał Łukomski - Kurator Okręgowy
Jacek Wojda - Zastępca Kuratora Okręgowego
Adam Gotowicz - Kierownik Kancelarii Tajnej, Inspektor Ochrony Danych
Jan Miłkowski - Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Zbigniew Frąckowiak - Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej
Mirosława Grzanka - st. inspektor ds. biurowości
Katarzyna Mantych - st. inspektor ds. biurowości
Dorota Jasińska - inspektor ds. biurowości
Anna Tuchalska - Kierownik sekretariatu I Wydziału Cywilnego
Renata Wolsztyńska - Kierownik sekretariatu II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
Ewa Grzeca - Kierownik sekretariatu III Wydziału Karnego
Danuta Marcinkowska - Kierownik sekretariatu IV Wydziału Karnego Odwoławczego
Grzegorz Dawidowski - Kierownik sekretariatu V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Daromiła Pleśniak - Kierownik sekretariatu VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń  Społecznych
Bożena Przewoźniak - Kierownik sekretariatu VIII Wydziału Gospodarczego
Iwona Gilewska - Kierownik sekretariatu IX Wydziału Wizytacyjnego
Beata Formela - Kierownik sekretariatu X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
Dorota Ślużyńska - Kierownik Oddziału Administracyjnego
Beata Hartyniuk - Z-ca Kierownika Oddziału Administracyjnego
Michał Wojciechowski - Kierownik Oddziału Kadr
Iwona Król - Z-ca Kierownika Oddziału Kadr
Iwona Wołgajew - Kierownik Oddziału Finansowego
Maciej Jaworski - Kierownik Oddziału Informatycznego
Rafał Brach - Z-ca Kierownika Oddziału Informatycznego
Ireneusz Ciesielski - Kierownik Oddziału Inwestycji i Remontów
Robert Góralski - Kierownik Oddziału Gospodarczego

Powiadom znajomego