W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

Osoby pełniące funkcje


SSO MARIA LESZCZYŃSKA -  Prezes Sądu
SSO EWA GATZ-RUBELOWSKA - Wiceprezes Sądu
SSO MIROSŁAW KĘDZIERSKI - Wiceprezes Sądu
SSO IGOR ZDUŃSKI - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy
SSO JACEK WOJTYCKI - Pełnomocnik sądowy
ds. wdrożeń systemów informatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

SSO KAROLINA HALAGIERA - Rzecznik Prasowy ds. cywilnych
                                                   - Rzecznik Prasowy ds. karnych

SSO RAFAŁ SZURKA - Przewodniczący I Wydziału Cywilnego
SSO DOROTA MARSZAŁKOWSKA - Zastępca Przewodniczącego I Wydziału Cywilnego

SSO IRENEUSZ PŁOWAŚ - Przewodniczący II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
SSO BOGUMIŁ GORAJ - Zastępca Przewodniczącego II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
SSO MAREK KRYŚ - Przewodniczący III Wydziału Karnego
SSO ANDRZEJ RUMIŃSKI - Zastępca Przewodniczącego III Wydziału Karnego
SSO PIOTR KUPCEWICZ - Przewodniczący IV Wydziału Karnego Odwoławczego

SSO ANNA WARAKOMSKA - Zastępca Przewodniczącego IV Wydziału Karnego Odwoławczego
SSO ANDRZEJ BAUK - Przewodniczący V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
SSO JOANNA WOJCIECHOWSKA - Zastępca Przewodniczącego V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych, Wizytator ds. karnych wykonawczych
SSO JAN KALINOWSKI - Zastępca Przewodniczącego VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
SSO
ELŻBIETA KALA - Przewodniczący VIII Wydziału Gospodarczego
SSO ELIZA GRZYBOWSKA - Zastępca Przewodniczącego VIII Wydziału Gospodarczego
SSO MIRELA TOCHA–PLATA - Przewodniczący X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
SSO EDYTA DOLIŃSKA-KRYŚ - Zastępca Przewodniczącego X Wydziału Cywilnego Rodzinnego

SSO EWA GATZ-RUBELOWSKA - Wizytator ds. cywilnych
SSO BARBARA JANKOWSKA-KOCON - Wizytator ds. gospodarczych i wieczystoksięgowych

SSO DANUTA KONOPKA - Wizytator ds. rodzinnych I nieletnich
SSO MAŁGORZATA LESSNAU-SIERADZKA - Wizytator ds. karnych
SSO STEFAN PIETRZAK - Wizytator ds. karnych

SSO JOANNA SIUPKA-MRÓZ - Wizytator ds. egzekucyjnych, pracy i ubezpieczeń społecznych,  Przewodniczący VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
SSO TOMASZ ADAMSKI - Wizytator ds. cywilnych
SSO BEATA MISZEWSKA-ODYA - Koordynator ds. mediacji, Koordynator ds. edukacji prawnej 
SSO IWONA PIEKAŃSKA-SZYMAŃSKA - Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych, delegowanie na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U. z 2024 r., poz. 334) do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu od dnia 15 czerwca 2024 roku na czas nieokreślony. 




PRZEMYSŁAW KRUSZCZYŃSKI - Dyrektor Sądu
Barbara Kloska - Główny księgowy
Małgorzata Jenerowicz - Kierownik I Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów
Agnieszka Zonenberg - Kierownik II Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów z siedzibą w Szubinie
Ksenia Czacharowska - Audytor wewnętrzny
Rafał Łukomski - Kurator Okręgowy
Jacek Wojda - Zastępca Kuratora Okręgowego
Marek Radke - Kierownik Kancelarii Tajnej
Jacek Stanke - Inspektor Ochrony Danych
Jacek Dekowski - Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Zbigniew Frąckowiak - Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej
Mirosława Grzanka - st. inspektor ds. biurowości
Katarzyna Mantych - st. inspektor ds. biurowości
Dorota Jasińska - inspektor ds. biurowości
Anna Tuchalska - Kierownik sekretariatu I Wydziału Cywilnego
Renata Wolsztyńska - Kierownik sekretariatu II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
Ewa Grzeca - Kierownik sekretariatu III Wydziału Karnego
Danuta Marcinkowska - Kierownik sekretariatu IV Wydziału Karnego Odwoławczego
Grzegorz Dawidowski - Kierownik sekretariatu V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Daromiła Pleśniak - Kierownik sekretariatu VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń  Społecznych
Bożena Przewoźniak - Kierownik sekretariatu VIII Wydziału Gospodarczego
Iwona Gilewska - Kierownik sekretariatu IX Wydziału Wizytacyjnego
Beata Formela - Kierownik sekretariatu X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
Dorota Ślużyńska - Kierownik Oddziału Administracyjnego
Beata Hartyniuk - Z-ca Kierownika Oddziału Administracyjnego
Michał Wojciechowski - Kierownik Oddziału Kadr
Iwona Król - Z-ca Kierownika Oddziału Kadr
Iwona Wołgajew - Kierownik Oddziału Finansowego
Ireneusz Ciesielski - Kierownik Oddziału Inwestycji i Remontów
Robert Góralski - Kierownik Oddziału Gospodarczego

Powiadom znajomego