W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 625/21
Data 03.10.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII Ga 173/22
Data 03.10.2022
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Marcin Winczewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 803/22
Data 03.10.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia
Krzysztof Dadełło - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII Ga 187/22
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:45 - 14:13
Skład Marcin Winczewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 781/19
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 852/18
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 159/22
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 786/22
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia
Krzysztof Dadełło - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 973/21
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:30 - 14:28
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 857/22
Data 03.10.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Daniel Sobociński - Przewodniczący