E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2251/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 14:20 - 16:20 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący Danuta Konopka - Sędzia Agnieszka Klus - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 479/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 14:15 - 14:23 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2397/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:18 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący Danuta Konopka - Sędzia Agnieszka Klus - Ławnik |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1381/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Irena Jabłońska - Ławnik Krystyna Kalinowska - Ławnik Ewa Anna Spychała - Przewodniczący Renata Małyska - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 861/22 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:13 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1382/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:58 |
Skład |
Irena Jabłońska - Ławnik Krystyna Kalinowska - Ławnik Ewa Anna Spychała - Przewodniczący Renata Małyska - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1476/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:18 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1070/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 13:25 - 15:25 |
Skład |
Rafał Szurka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 28/24 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1492/23 |
Data | 25.03.2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:58 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący Danuta Konopka - Sędzia Agnieszka Klus - Ławnik |