W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 2553/21
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 926/21
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 959/21
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 264/20
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 14:13
Skład Marcin Winczewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1044/19
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Kp 1099/21
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1211/21
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 66/19
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 09:43
Skład Anna Warakomska - Przewodniczący
Anna Warakomska - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 51/20
Data 20.09.2021
Czas trwania 09:00 - 11:28
Skład Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 107/21
Data 20.09.2021
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Marcin Winczewski - Przewodniczący