W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 540/22
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 873/21
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 4, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 211/20
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:30 - 11:43
Skład Sylwia Durczak-Żochowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 944/20
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:15 - 09:38
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Kp 898/22
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 660/21
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 538/22
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 523/22
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 434/22
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Janusz Madej - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1360/21
Data 05.07.2022
Czas trwania 09:00 - 12:13
Skład Iwona Pydych - Przewodniczący