E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1262/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1799/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:45 - 08:58 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1120/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1810/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 764/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:15 - 08:28 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1845/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:10 - 08:13 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1964/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:05 - 08:08 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1936/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:02 - 08:03 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1927/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:00 - 08:00 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1100/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 08:00 - 08:28 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1997/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 07:55 - 07:58 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 2092/23 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 07:50 - 07:53 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 224, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 236/22 |
Data | 22.05.2024 |
Czas trwania | 00:00 - 02:00 |
Skład |
Marek Kryś - Przewodniczący Marek Kryś - Sędzia Wojciech Tomaszewicz - Ławnik Irena Szulc - Ławnik |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X Ca 284/23 |
Data | 21.05.2024 |
Czas trwania | 14:50 - 16:50 |
Skład |
Anna Staśkiewicz - Bortkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1517/23 |
Data | 21.05.2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |