W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 646/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:30 - 11:58
Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 293/21
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:30 - 13:28
Skład Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Pen 665/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:20 - 10:28
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 614/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:10 - 11:28
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia
Krzysztof Dadełło - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 1873/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:00 - 10:18
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 242/21
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1282/21
Data 16.08.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 2216/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 2160/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 09:40 - 09:48
Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 515/22
Data 16.08.2022
Czas trwania 09:40 - 10:08
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia
Krzysztof Dadełło - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący