W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 193/24
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1406/21
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2310/23
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Gabriela Zmuda - Ławnik
Marika Fryz - Ławnik
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 288/24
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Beata Płaczkiewicz - Ławnik
Agnieszka Plucińska-Kempinska - Ławnik
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1839/23
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 13:15 - 13:28
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Gabriela Zmuda - Ławnik
Marika Fryz - Ławnik
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1382/23
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Hanna Daniel - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 2999/23
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 12:40 - 13:58
Skład Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1779/23
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Beata Płaczkiewicz - Ławnik
Agnieszka Plucińska-Kempinska - Ławnik
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 763/23
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 13:13
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Gabriela Zmuda - Ławnik
Marika Fryz - Ławnik
Rozprawa :
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 722/24
Data 28 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący
Beata Płaczkiewicz - Ławnik
Agnieszka Plucińska-Kempinska - Ławnik