W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 876/21
Data 23.09.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1042/21
Data 23.09.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 886/20
Data 23.09.2021
Czas trwania 13:40 - 15:40
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji
Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12
Sygnatura VIII GC 311/19
Data 23.09.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Jacek Wojtycki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 41/20
Data 23.09.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Andrzej Rumiński - Sędzia
Maria Agnieszka Krajewska - Ławnik
Elżbieta Janicka - Ławnik
Barbara Losiak - Ławnik
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 65/21
Data 23.09.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Marek Kryś - Sędzia
Andrzej Bauza - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Sławomir Szatkowski - Ławnik
Piotr Stanisław Wasielewicz - Ławnik
Zbigniew Rogalski - Ławnik
Zbigniew Welenc - Ławnik
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 525/21
Data 23.09.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Ewa Krakowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1525/20
Data 23.09.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Danuta Konopka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1070/21
Data 23.09.2021
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Anna Brudkowska - Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1021/20
Data 23.09.2021
Czas trwania 12:30 - 13:38
Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący