E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 288/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 14:40 - 16:40 |
Skład |
Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X Ca 34/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 297/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:45 - 13:58 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 787/23 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 88/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Anna Warakomska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 100, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VIII GNc 166/23 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Jacek Wojtycki - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2096/23 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 383/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:15 - 13:43 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Sygnatura | VI U 1905/23 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:10 - 15:10 |
Skład |
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 7/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:13 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 192/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Anna Warakomska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 994/23 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:38 |
Skład |
Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 467/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 12:40 - 14:40 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 523/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:38 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 76/24 |
Data | 04.04.2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący |