W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji
Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI Pa 34/22
Data 09.08.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Anna Brudkowska - Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 553/21
Data 09.08.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1795/20
Data 09.08.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1110/20
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:45 - 09:58
Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1425/21
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:45 - 09:58
Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 537/22
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 846/22
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 1254/19
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 628/22
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura II Ca 206/22
Data 09.08.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Ireneusz Płowaś - Przewodniczący