W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Sądu Okręgowego w Bydgoszczy Sąd Okręgowy
w Bydgoszczy
Biuletyn Informacji Publicznej

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 160/20
Data 13.02.2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2261/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 420/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 1447/18
Data 13.02.2023
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2602/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 13:00 - 13:43
Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1318/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Igor Zduński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 891/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Daniel Sobociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 60/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:30 - 13:58
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Bogumiła Brakowska - Ławnik
Izabela Nowicka - Ławnik
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 211/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:30 - 13:58
Skład Karolina Halagiera - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 832/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:20 - 13:58
Skład Ewa Anna Spychała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 989/21
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:15 - 14:15
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 1232/21
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:00 - 12:13
Skład Rafał Szurka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 734/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Igor Zduński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 202/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2423/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Maciej Flinik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura V Kow 3897/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 11/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Dorota Januszewska - Przewodniczący
Dorota Januszewska - Sędzia
Jarosław Całbecki - Sędzia
Adrianna Słończewska-Mahlke - Ławnik
Łucja Marta Surman - Ławnik
Piotr Stanisław Wasielewicz - Ławnik
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III Kp 8/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji
Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12
Sygnatura VI U 2396/22
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Kzw 7/23
Data 13.02.2023
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący