E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 60/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 08:25 - 08:28 |
Skład |
Rafał Szurka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 1127/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 15:00 - 17:00 |
Skład |
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 234/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:45 - 14:58 |
Skład |
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 1476/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:40 - 16:40 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 246/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:40 - 16:40 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kzw 36/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:30 - 14:43 |
Skład |
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 485/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Radosław Ginther - Ławnik Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący Marek Fijałkowski - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 159/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 252/19 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2287/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:15 - 14:28 |
Skład |
Radosław Ginther - Ławnik Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący Marek Fijałkowski - Ławnik |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 548/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Anna Jackowiak - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1678/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 249/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:13 |
Skład |
Radosław Ginther - Ławnik Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący Marek Fijałkowski - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1517/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:28 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 2392/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 13:50 - 14:38 |
Skład |
Anna Pochylczuk - Przewodniczący |