E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 265/20 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 579/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:28 |
Skład |
Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący Danuta Gackowska - Ławnik Grażyna Mućko - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 2976/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1530/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 179/24 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:58 |
Skład |
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 463/24 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:58 |
Skład |
Joanna Wojciechowska - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1374/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:58 |
Skład |
Maria Leszczyńska - Przewodniczący Elżbieta Witkowska - Ławnik Aleksandra Jakubowska - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1516/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:58 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1596/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 10:13 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 594/24 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:48 |
Skład |
Joanna Wojciechowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 2024/22 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:58 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Sygnatura | X C 1884/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący Beata Płaczkiewicz - Ławnik Agnieszka Dubicka - Ławnik |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 294/24 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:38 |
Skład |
Joanna Wojciechowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 37/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 105, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 82/22 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Marek Kryś - Przewodniczący Marek Kryś - Sędzia |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III Ko 161/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:18 |
Skład |
Tomasz Pietrzak - Przewodniczący Tomasz Pietrzak - Sędzia |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 11/24 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:58 |
Skład |
Andrzej Bauza - Przewodniczący Andrzej Bauza - Sędzia Barbara Teresa Rydwelska - Ławnik Barbara Anna Pulkowska - Ławnik |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 165/24 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:48 |
Skład |
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 6, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 195/23 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 12:58 |
Skład |
Maria Białkowska - Ławnik Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący Żaneta Smolarek - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1051/22 |
Data | 27.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:43 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |