E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 431/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:45 - 12:58 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Anna Jackowiak - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 987/21 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:58 |
Skład |
Igor Zduński - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 799/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący Danuta Fotyga - Ławnik Elżbieta Zwiewka - Ławnik Agnieszka Dubicka - Ławnik Arkadiusz Rudecki - Ławnik Mirosław Gzella - Ławnik |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 185/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Adam Sygit - Sędzia Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 656/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:20 - 14:20 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 447/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:43 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Anna Jackowiak - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1639/21 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:58 |
Skład |
Dorota Marszałkowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 3794/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:10 - 12:18 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 430/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:08 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 528/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:13 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Anna Jackowiak - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 122/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:13 |
Skład |
Iwona Pydych - Przewodniczący Anna Jackowiak - Ławnik Halina Owsiannikow - Ławnik |
Wydział | II Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | II Ca 1162/22 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Bogumił Goraj wizyt. - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 998/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Anna Staśkiewicz-Bortkiewicz - Przewodniczący Danuta Fotyga - Ławnik Elżbieta Zwiewka - Ławnik Agnieszka Dubicka - Ławnik Arkadiusz Rudecki - Ławnik Mirosław Gzella - Ławnik |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 199/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Andrzej Rumiński - Przewodniczący Andrzej Rumiński - Sędzia Andrzej Bauza - Sędzia Krystyna Gierszewska - Ławnik Maria Jolanta Chojnicka - Ławnik Alina Maria Zimnicka - Ławnik |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 109, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 40/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Ewa Krakowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 92/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1722/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:13 |
Skład |
Ewa GATZ-RUBELOWSKA - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 390/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:50 - 11:58 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 566/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:48 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 268/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:48 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 224/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Adam Sygit - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 3795/23 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:38 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 235/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | II Ca 42/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:25 - 11:58 |
Skład |
Wojciech Borodziuk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 628/24 |
Data | 16.04.2024 |
Czas trwania | 11:20 - 11:28 |
Skład |
Wiesław Chabecki - Przewodniczący |