E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 109, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 145/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:10 - 12:28 |
Skład |
Tomasz MRUGOWSKI - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 523/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:08 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Sygnatura | IV Ka 164/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia Adam Sygit - Sędzia Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 359/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Maria Leszczyńska - Przewodniczący Maria Dudkiewicz - Ławnik Irena Socha - Ławnik |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 105, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 154/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Barbara Malatyńska - Sędzia Tomasz Pietrzak - Sędzia Dorota Januszewska - Przewodniczący Dorota Januszewska - Sędzia |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 100, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VIII Ga 250/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Elżbieta Kala - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 108r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI Pa 151/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:28 |
Skład |
Jan Kalinowski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 451/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:50 - 11:58 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 277/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:45 - 10:58 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1752/22 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:40 - 10:48 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 228/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Adam Sygit - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 931/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:43 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 2410/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:58 |
Skład |
Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 1353/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:58 |
Skład |
Maciej Flinik - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 91/19 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:28 |
Skład |
Roman Narodowski - Przewodniczący Roman Narodowski - Sędzia |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 219/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:38 |
Skład |
Karolina Halagiera - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 109, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 198/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:08 |
Skład |
Tomasz MRUGOWSKI - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 1992/23 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:13 |
Skład |
Hanna Daniel - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 588/19 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:30 - 13:58 |
Skład |
Rafał Szurka - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 752/24 |
Data | 17.04.2024 |
Czas trwania | 10:20 - 10:28 |
Skład |
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący |