E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 604/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:10 - 10:18 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 3831/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:08 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 172/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Sławomir Ciężki - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 2976/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III K 110/21 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Andrzej Bauza - Przewodniczący Andrzej Bauza - Sędzia |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 109, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI Pa 107/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Karolina Chudzinska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III Kop 120/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Jarosław Całbecki - Przewodniczący Jarosław Całbecki - Sędzia |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 1697/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący Iwona Piotrowicz - Ławnik Żaneta Smolarek - Ławnik |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 163/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Adam Sygit - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 5, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | VI U 1479/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 248/22 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Danuta Konopka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 194/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:55 - 09:58 |
Skład |
Stefan Pietrzak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Pen 197/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:58 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 118, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Kz 181/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:53 |
Skład |
Stefan Pietrzak - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 10, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | II Ca 1365/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 10:13 |
Skład |
Wojciech Borodziuk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 445/22 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:45 - 10:33 |
Skład |
Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 177/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:48 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 106, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | I C 2024/22 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:58 |
Skład |
Daniel Sobociński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 44/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:38 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III Kp 275/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Andrzej Bauza - Przewodniczący Andrzej Bauza - Sędzia |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | III Kp 315/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Jarosław Całbecki - Przewodniczący Jarosław Całbecki - Sędzia |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X Ca 361/23 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Danuta Konopka - Przewodniczący |
Wydział | X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3r, Nowy Rynek 12 |
Sygnatura | X C 16/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak - Przewodniczący Iwona Piotrowicz - Ławnik Żaneta Smolarek - Ławnik |
Wydział | IV Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | IV Ka 155/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Adam Sygit - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Wały Jagiellońskie 2 |
Sygnatura | V Kow 359/24 |
Data | 28.03.2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:28 |
Skład |
Andrzej Bauk - Przewodniczący |